791 841 078         kontakt@hitravel.pl
 
Powiedz cześć podróżom i spędzaj z nami wakacje!

Półkolonia narciarska 2020


Termin: 27-31 stycznia 2020

Cena: 750 zł.

Wiek uczestników: 7-14 lat


Jeżeli szukacie ciekawej, zimowej propozycji dla Waszych pociech podczas ferii zimowych, to zapraszamy na półkolonię narciarską z HiTravel. Zajęcia są wspaniałą okazją do spędzenia ferii na sportowo, inaczej niż zwykle, z dala od telefonu, komputerów i innych zdobyczy XXI wieku.


Ferie to czas zimowego szaleństwa, a więc podczas półkolonii przede wszystkim stawiamy na naukę i doskonalenie umiejętności jazdy na nartach połączoną z aktywną zabawą na śniegu!. Zajęcia na stoku odbywać się będą w grupach dziesięcioosobowych. Skład zespołów będzie się zmieniał z dnia na dzień, tak aby uczestnicy mieli szansę na podniesienie swoich umiejętności narciarskich do maksymalnie możliwego poziomu. Przygotowaliśmy szeroką gamę zajęć od nauki podstaw, przez ćwiczenia doskonalenia techniki, po slalom na tyczkach.


Ramowy program dnia:

7.30 - 8.30 Zbiórka, sprawdzenie obecności, zapoznanie uczestników z planem dnia
9.00 - 12.00 Zajęcia w stoku (nauka jazdy / doskonalenie jazdy uczestników)
12.00 -13.00 Przerwa na posiłek i odpoczynek
13.00 - 15.30 Zajęcia na sali


Co nas wyróżnia?

Zgodnie z misją firmy - najważniejsze jest zdrowie uczestników i ułatwianiem im życia poprzez zwiększanie mobilności ruchowej wśród dzieci. Dla całej ekipy Hitravel ważna jest integracja towarzyska wszystkich uczestników i kadry, dlatego dlatego pracujemy z pasją i poświęceniem.


Cena zawiera:

• opiekę wykwalifikowanej kadry podczas trwania całej półkolonii
• na stoku opiekę oraz szkolenie narciarskie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa PZN
• ubezpieczenie od NW
• zakup karnetów
• wyżywienie
• transport z Limanowej na stok


Zapraszamy wszystkich na aktywne spędzenie Ferii Zimowych z HiTravel !!!


Zapisy:

Przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Po dokonaniu rejestracji, w terminie do 3 dni należy dokonać wpłaty zaliczki na nasze konto bankowe w wysokości 150 zł. W tytule proszę wpisać: “Zaliczka na Półkolonię Narciarską 27-31/01/2020, Imię i Nazwisko uczestnika”.